Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Анатолій Каверин

Software Development Engineer в Amazon, AWS, м. Ванкувер:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Що входить у ваші обов'язки?

В Amazon інженери отримують повну автономію при виконанні поставлених завдань і досягненні запланових цілей, що в свою чергу відображається на великому різноманітті ролей. В нашій команді інженери задіяні в визначенні розвитку продукту, плануванні, аналізі і усуненні проблем клієнтів, дизайні і розробці нового функціоналу, операційній діяльністі і у рекрутингу.

 

В яких проектах ви брали участь?

За час моєї кар'єри в ІТ мені довелось попрацювати над доволі різноманітними проектами. Вдалось прийняти участь в розробці додатків для Windows і Android платформи, Java client-server рішень, Big Data & Cloud сервісах. В даний момент я працюю над сервісом AWS Cloud Map
Більш детально можна дізнатись в моєму профілі LinkedIn.

 

Назвіть найскладніший та найцікавіший проект, яким ви пишаєтесь.

Найскладнішим для мене був мій перший проект в далекому 2005. Ми з колегою портували розширення, яке було розроблено для браузера Internet Explorer в компонент для Firefox з використання мови C++ і технології XPCOM. Це було надзвичайно складе завдання для ще вчорашніх студентів. Firefox лише вийшов на ринок і не було жодної документції та прикладів. Довелось багато часу витратити на прототипування, спілкування з розробниками Firefox і дослідження вихідного коду браузера. Майже 3 місяці в нас пішло на те, щоб отримати першу "сиру" версію. Цей стресовий проект і його позитивний результат, навчили мене ніколи не здаватись і шукати рішення в найбільш неочікуваних місцях.

 

Яку спеціальність ви вивчали в Академії IT Step?

В 2005 році я закінчив навчання за спеціальністю "Розробка ПЗ", але вирішив вступити на додатковий курс з C#  і отримати другу вищу освіту на основі угоди Академії з ОДЕКУ. Це продовжило моє навчання ще на півроку.

 

Яку роль в вашому житті відіграла Академія IT Step?

Навчання в Академії відіграло ключову роль в моїй кар'єрі. Я знайшов своє покликання і з задоволенням прокидаюсь кожного ранку, усвідомлюючи, що сьогодні я буду вирішувати якусь складну проблему і обов'язково знайду рішення.

Академія дала мені хорошу прикладну базу, яка дозволила мені успішно пройти співбесіду, а в подальшому і реалізувати свій проект.
Я дуже вдячний викладачу Алексу Туманову за його самовіддачу і курс програмування, який він викладав нашій групі. Якби в нашій сфері було більше спеціалістів такого рівня, ми б не відчували такого кадрового голоду.

 

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Перш за все, визначитись чи подобаєтся вам програмування. І краще це зробити до вступу в Академію. Це нелегка праця, але якщо вам сподобається, то ви відкриєте для себе величезні можливості в будь-якому куточку нашої планети.

Найскладнішим пунктом буде перше працевлашування – без досвіду беруть неохоче. Я раджу спробувати себе в розробці open source проектів і отримати перший бойовий досвід там. Також, спробуйте отримати сертифікацію у своїй основній мові програмування, оскільки більшість компаній для того, щоб відсіяти слабких кандидатів, використовують тести.
Якщо плануєте працювати у лідерів сфери, то контакту з замовниками уникнути не вдасться, як і взаємодії з інженерами з інших країн, тому серйозно поставтесь до вивчення англійської.

Увага!

Розпочався набір до Малої Комп'ютерної Академії! Встигніть записатись в групу!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності