м. Чернігів, вул. П`ятницька, 39

  • Русский
  • Українська

Комп’ютерний
зимовий табір

Канікули з користю!

До початку занять залишилось:

днів
годин
хвилин
секунд
Безкоштовна консультація

2-й сезон Комп’ютерного
табору для школярів!

Зимові канікули – святковий та казковий період, коли діти хочуть провести час весело, активно та з незабутніми враженнями. Тому, запрошуємо в Зимовий комп’ютерний табір!

Комп’ютерний Табір в Академії ШАГ – перший в Україні денний комп’ютерний табір.

День в Комп’ютерному Таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина зануриться у світ комп’ютерних технологій, познайомиться з останніми ІТ-новинками, відчує себе в ролі програміста, розробника комп’ютерних ігор, фотографа, адміна.

Дітей чекають спеціально обладнанні аудиторії. Подаруйте дитині казковий світ інформаційних технологій! ЇЇ чекає безліч незабутніх позитивних емоцій та пригод у компанії нових друзів!

у таборі дітей чекають
такі напрямки:

Цифрове фото та робота з відео

На цьому курсі дитина буде працювати в професійній фотостудії з використанням професійної техніки. Навчиться створювати красиві фотографії в різних жанрах і стилях, обробляти їх і застосовувати різні ефекти фотомонтажу. Ми навчимо правильно знімати відео як на професійну техніку, так і на самий звичайний мобільний телефон, а також монтувати відео зі спецефектами і легко робити відеоролики

Робототехніка

Казковий світ роботів завжди вабить юних геніїв! Ми допоможемо поринути у світ робототехніки, почати конструювати і управляти своїми власними роботами Lego!

Цікаве програмування і WEB-дизайн

Діти зануритися в таємничий світ програмування, спробують себе в ролі програмістів і створять свій перший Web-сайт.

Game-дизайн

Ваша дитина любить грати в комп'ютерні ігри? А може йому буде цікавіше їх створювати? У таборі він зможе спробувати себе в ролі аніматора і створити власні ігри, в які він зможе грати разом зі своїми друзями. Наші викладачі навчать дітей поєднувати в анімації текст, відео, звук, а також двомірну графіку. Вони відкриють новий світ комп'ютерної творчості, який може стати чудовим хобі на все життя або першою сходинкою до майбутньої професії.

3D-графіка

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомитися з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів. Ваша дитина зможе сам створювати тривимірних героїв, персонажів!

ЗИМОВИЙ ТАБіР 2015:

1 зміна: 6 днів навчання28.12-30.12, 04.01-06.01
перерва на свята: 31.12-03.01

ранок: 9:00 — 13:30
або
день: 14:00 — 18:30

ВАРТІСТЬ

1000 грн.

для учнів МКА:

750 грн.

Ніяких перевантажень, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. Програма зимового канікулярного табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрав для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.


Всі заняття проходять в Комп'ютерній академії ШАГ.


Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження