м. Чернігів, вул. П`ятницька, 39

  • Русский
  • Українська

Комп’ютерна Академія ШАГ виходить на ринок США

Seattle-new-branch-ua

Комп’ютерна Академія ШАГ відкриває офіс у США

30 листопада 2015 року анонсовано відкриття тридцять п’ятої філії Комп’ютерної Академії ШАГ у Сієтлі, США.

Комп’ютерна Академія ШАГ стала першим українським навчальним закладом, котрий відкрив свою філію в США. Офіс Академії буде знаходитись по сусідству зі штаб-квартирами таких гігантів, як Microsoft, Google, Amazon та Expedia. США вважаються справжнім раєм для програмістів, адже середньомісячна заробітна платня ІТ-спеціаліста тут становить близько 8000$. Та, не дивлячись на такий факт, американським ІТ-компаніям бракує кваліфікованих спеціалістів.

Коментар генерального директора Комп’ютерної Академії ШАГ:

“Відкриття філії у США – не перший досвід роботи Комп’ютерної Академії за межами України. Станом на сьогодні відкрито 17 міжнародних філій у 14 країнах Європи, Азії та Південної Америки. Випускники Комп’ютерної Академії ШАГ працюють у найбільших міжнародних компаніях по всьому світу: Microsoft, IBM, Skype, Cisco, HP, Siemens, Amazon та інші”.

Довідка про Комп’ютерну Академію ШАГ:

Комп’ютерна Академія ШАГ, працює з 1999 року, – міжнародний навчальний центр, котрий спеціалізується на професійній ІТ-освіті. Авторизований навчальний центр Microsoft, Cisco, Autodesk. Станом на сьогодні відкрито 35 філій у 14 країнах, в яких навчається понад 20 тис. студентів.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження