м. Чернігів, вул. П`ятницька, 39

  • Русский
  • Українська

Visual Communication Gathering

Visual Communication Gathering

13-14 червня, в Fedoriv Hub, пройде головна зустріч дизайнерів України – Visual Communication Gathering. Вона збере представників провідних дизайн-студій і агентств України та зарубіжжя, професіоналів і новачків, майстрів різних напрямків дизайну. Це два дні знайомств, дискусій, обміну досвідом, навчання та практики.

Перший день Visual Communication Gathering буде присвячений графічного дизайну, комунікативному дизайну, типографіці, концепт-дизайну та дизайн-навчання. Другий день охопить напрямки веб-дизайну, медіа-дизайну, роботу діджитал і креативних агентств.

З доповідями, лекціями, майстер-класами, кейс-стаді, рев’ю, презентаціями виступлять креативний директор BBDO Ukraine Анже Йереб, співзасновник студії Visualizers Максим Авраменко, Рене Варвжевіч з School of Form (Польща), Ілля Павлов та Марія Норазян з Графпром, Дмитро Кліщик з бренд-агентства Milk, Наталія Синепупова, Микола Ковальчук і Вадим Ревін з School of visual communication, Кріс Лукомський з School of form (Польща), Вікторія Грабовська з польської Академії мистецтв, Ярослав Бєлінський і Олена Правило з Конгресу активістів культури, Олександр Трегуб з Akademia Design House і Projector, Ольга Шевченко з Vintage.

Дводенна програма завершиться афтерпаті, де можна буде познайомитися і поспілкуватися з доповідачами і в невимушеній обстановці, зав’язати робітники і дружні контакти, поділитися ідеями.

Повний список доповідачів та експертів – на сайті vcg.com.ua

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження