Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Відгуки про Комп'ютерну Академію IT Step

Обрати напрямок:

Компьютерная Академия - это превосходное место для изучения компьютерных наук и развития навыков в сфере информационных технологий. Я полностью доволен своим опытом обучения здесь. Преподаватели профессионалы, обладающие глубокими знаниями и пониманием предмета. Они доступно объясняют сложные концепции и всегда готовы помочь. Учебный план хорошо структурирован и актуализирован, отражая последние тенденции в индустрии. Занятия в Компьютерной Академии интерактивны и практически ориентированы, что позволяет ученикам получать реальный опыт и навыки, необходимые для успешной карьеры в сфере IT. Кроме того, обстановка в академии поддерживает коллаборацию и обмен идеями между студентами, что способствует формированию ценных профессиональных связей. В целом, Компьютерная Академия предоставляет отличное образование и я рекомендую ее всем, кто хочет преуспеть в индустрии информационных технологий.Компьютерная Академия - это превосходное место для изучения компьютерных наук и развития навыков в сфере информационных технологий. Я полностью доволен своим опытом обучения здесь. Преподаватели профессионалы, обладающие глубокими знаниями и пониманием предмета. Они доступно объясняют сложные концепции и всегда готовы помочь. Учебный план хорошо структурирован и актуализирован, отражая последние тенденции в индустрии. 

Дима Шкарупа

Сын очень доволен занятиями в академии. Решили начать с летнего лагеря,теперь планируем записываться на пятилетнюю программу обучения,

Анна Сенич

Я, Владислав Цибульський, мені зараз п'ятнадцять років, але вже з дев’яти років почав цікавитися комп'ютерними технологіями. У 2017 році я вступив на навчання в Малу Комп’ютерну Академію IT Step (ШАГ), де навчався до 2022 року. Отримав диплом, а з ним і необхідні знання: створення сайтів Wix, веб – дизайну Junior (HTML&CSS), програмування PYTHON – Junior та PYTHON – Middle, PYTHON – Senior, розробка ігор тощо.

Вирішив продовжувати навчання в академії за фахом «Комп’ютерна графіка та дизайн». Першій місяць майже пройшов і я не розчарувався, що прийняв таке рішення.

Викладач пояснює всі моменти, які не зрозумілі, весь час підключається, допомагає, матеріал розкладає по паличкам. Ще хочу звернути увагу, що матеріал подається в доступній формі. Практичні заняття допомагають закріпити отриманні знання та дізнатися, наскільки я правильно зрозумів матеріал.

Також дуже важливим є те, що я можу в любий час моніторити свої досягнення та зайняте мною місце на даному етапі навчання.

Рекомендую всім бажаючим, хто мріє отримати знання з комп’ютерних технологій Академію IT STEP!

Владислав Цибульський

Огромное спасибо за знания, очень впечатляющие занятия, приятный коллектив, опытных учителей, человеческое отношение к студентам и родителям, индивидуальный подход к каждому студенту. Обучался очно и дистанционно. Отдельное спасибо всем преподавателям и работникам учебной части Академии за труд, терпение и знания, которые мы получили. Не смотря на трудное время в нашей стране мы прошли полный курс обучения и получили большие знания в сфере IT-технологий. Мне было очень приятно получать знания. Процветания, благодарных, послушных студентов, еще больше молодых и опытных учителей нашей любимой Академии ШАГ!

 

Саша Шкалаберда

Задоволені, що маємо можливість отримати знання в академії ШАГ! Кожен урок діти вивчають нові та цікаві теми, за свої старання та успіхи кожного разу вчитель ставить оцінку. Для стимулу та ще більшої зацікавленості існує магазин в якому потім дитина за набрані бали може собі щось купити. Професійно підібрані теми уроку та викладання. Вчитель спокійно пояснює матеріал і допомагає за необхідності. Класи оснащені новими компютерамита. Дитина ходить з цікавістю та задоволенням. В академії діє доступна та зручна система оплати, а також академія знаходиться в доступному розташуванні, в центрі міста. Вже після 4 занять дитина має немалий об`єм знань і радіє тому!

 

Анастасія Пригара

Всім організаторам і вожатим дякую за чудовий табір, за цікаву та плідну роботу. Доньці дуже сподобалося. Дякуємо за нових друзів та яскраві враження. Бажаю всім благополуччя та успіхів! Чудовий табір! Рекомендую всім!

Сніжана

Зірки зійшлися так, що вибір пав на ШАГ. Вже 2 місяці восьмирічна донька відвідує Школу і я бачу наступне: ій цікаво, вона чекає на заняття, все з більшим задоволенням робить практичні завдання дома, навчилася користуватися продуктами Google, робить презентації у Canva, користується пошуком и потроху стає більш впевненою при роботі. За відсутністю повноцінних уроків на цю тему в школі, це просто спасіння батьківських нервів ?

Мария Алексеенко

Чудовий заклад для бажаючих почати вивчати програмування на належному рівні. Рекомендую.

Олег Бодеко

У порівнянні з іншими навчальними закладами, в Комп'ютерній Академії IT Step програма навчання найбільш актуальна. Викладачі - практики з великим досвідом. Я знав, що освіта в Комп'ютерній Академії IT Step - це здорово, і під час навчання я в цьому переконався. Тут дають дуже істотні базові знання.

Тимофій Лавренюк

Для тих хто вирішив підкорити ІТ-індустрію, то вам сюди. Навіть якщо ви абсолютний новачок в ІТ. Підберіть цікавий для вас курс і мерщій. Запевняю вас, як той хто має досвід зі Step як в Україні так і за кордоном. Фахівці-практики нададуть реальні знання та ще й поділяться практичним досвідом і лайфхаками.

Oleg Kyiashko

Дитина дуже задоволена і самим навчанням, і системою навчання. Подобається сам підхід та наявність електронного щоденника, наявністю достатньої кількості навчальних матеріалів. Підхід до навчання - приклад для шкіл міста.

 

Олександр Шабалин

Жодного разу не пошкодувала про те що пішла навчатись в Академію IT STEP. Дуже якісний рівень знань можна отримати від викладачів. Також дуже класна система зворотнього зв'язку, завжди йдуть на зустріч, якщо виникають якісь труднощі. А ще дуже подобається контроль успішності і відвідування. Не вийде просто так пропустити заняття - обов'язково напишуть або зателефонують  і запитають про причину пропуску. ? Дякую велике всій команді IT STEP, що в такий важкий час повертаєте бажання творити щось гарне і прекрасне! ?

Наталія Гапон

Мене звуть Денис, я ходжу до академії вже трохи більше півроку і в мене вже склалася своя думка. Хочу сказати, що це місце в якому вас приймуть не залежно від ваших навичок роботи з комп'ютером. Викладачі ставляться з розумінням до кожного свого студента та завжди раді допомогти та підказати вам. Дуже тішить викладацький склад, який має почуття гумору і на заняттях просто не нудно. Також величезним плюсом є навчальний план, який охоплює величезну кількість інформації. В академії знайдуть підхід до будь-кого та завжди будуть вам раді. Всім дуже рекомендую Академію IT Step!

Денис Дитюк

Незважаючи на те, що я новий учень It Step і тільки починаю співпрацю з цією школою, можу сміливо запевнити вас, що тут працюють професіонали своєї справи. Так як моя робота тісно пов'язана з комунікацією, я можу оцінити індивідуальний підхід до кожного учня - що є не мало важливим у наші дні! Платформа з матеріалами та практичними завданнями захоплює продуманістю та комфортна у використанні !Так що емоції поки що тільки позитивні, радує чуйність робочого персоналу та викладачів, сподіваюся так і триватиме протягом усього навчального процесу!

Дмитро Осипенко

Мене звати Вова. Мені майже 12 років. Я ходжу в академію IT Step і мені вона подобається, бо там круто вчать, там кльовий викладацький склад, який завжди допоможе, хороші одногрупники, цікаві заняття і т.д. Я розповім історію, в якій я почав вчитися в Академії.

Мої Батьки прийшли на збори, а я на пробний урок, там дізнався про робототехніку. Там було дуже весело, а коли ми зібрали роботів, влаштували змагання, я відразу ж захотів піти туди на постійне навчання. І ось я почав сюди ходить і вже через 2 роки все ще ходжу туди, у мене є найкращий друг з яким я весь час у команді з робототехніки та на інших. Сподіваюся всім сподобається Академія IT Step і я його радитиму всім хто хоче навчитися програмування, робототехніки, малювання в Gimp, Photoshop і т.д.

Володимир Іванеко

Цікаво та доступно надається навчальний матеріал. Викладачі допомагають розібратись при виникненні питань. Навчання приносить радість.

 

Оксана Дука

Скажу так, хочеш нехочеш ми всі великі і малі ?залежні від телефонів?,компютерів?.... Комп"ютерна Академія ШАГ вміють як ніхто перетворити цю "залежність" в цікавий-розвивальний та рожважальний-дружньо-командний навчальний ІТ процес. Ми були на трьох заняттях сину ДужеДуже подобається???

Olesya Rushchak

Дякуємо Вам! ? Мені здається вам вдалося згуртувати відмінний дружній колектив! За звітами щоденним видно, що нашому загону нудьгувати не довелося! Ви круті! ?Ви були на одній цілком з хлопцями! ? Наш “перший табір” пройшов на Ура!

Ірина

Дитина займається в IT start, навчається із задоволенням, програма дуже цікава і насичена. Домашні завдання цікаві, син виконує самостійно, під час виконання з'являються нові ідеї, дитину неможливо відірвати від комп'ютера.  
Дуже гарні викладачі, матеріал подається доступно для розуміння дитини.
 Дуже задоволенні навчанням в комп'ютерній академії ШАГ. Рекомендую!

Марина Ткачук

Мій брат навчається в академії і для нього це найулюбленіші заняття. Навіть домашнє завдання він робить з великим задоволенням! Мені подобається, що тут завжди обирають актуальні теми, спосіб подачі матеріалу завжди спрямований на максимальне зацікавлення дитини, а програми, що тут використовуються, формують у дитини програмістичне мислення з його незвичною логікою і підходом до вирішення задач.

Viktoria Manokha

Чудова Академія, процес навчання динамічний та цікавий. Викладачі мають підхід до кожного студента, та допомагають при винекненні питань ))

Олександр Лось

Когда-то давно начал заниматься веб-разработкой. Со временем захотелось структурировать знания, но поскольку я тогда уже учился в колледже на другой специальности, я решил пойти учиться на вечерний стационар в Академию ШАГ. Обучение в ШАГе отличает то, что здесь нет ненужных предметов, которые отвлекают твое внимание. Ты можешь сфокусироваться на том, что тебе реально интересно.

Константин Згировский

В Академії ви отримуєте не тільки теоретичні знання, а й постійно застосовуєте їх на практиці. Для мене це стало визначальним фактором при вступі, і я рада, що інтуїція мене не підвела.

Iana Kushchenko

Мій син навчається в Компьютерній Академії ШАГ вже 10 семестрів. Йому подобається програма, викладачі, а також можливість подальшого власного розвитку та набуття професії у майбутньому. Поки що ми всім задоволені!

Valery Matsibora

Навчаюся тут 2 роки, чудові викладачі, дуже вразив новий ремонт будівлі, раджу всім приїхати та вчитися сюди, адже тут можна знайти нових друзів, отримати навички, а також цікаву та корисну інформацію. Приходячи додому, поспішаєш виконати уроки! Адже вони настільки захоплюючі, що хочеться закріпити пройдений матеріал, отримати заслужену оцінку та кристали, загалом, найкращий навчальний комп'ютерний заклад!!! ?

Анжей

Мені дуже сподобалась Академія ШАГ там я зустрів багато друзів та вивчив багато цікавого, всім рекомендую хоча б раз завітати в неї. Мені дуже подобаються викладачі тому що вони багато пояснюють та завжди допомагають скільки потрібно. Цікаві домашні роботи допоможуть розвинути навички роботи з різними програмами.На мою думку це ідеальне місце для того щоб поринути в світ ІТ технологій.Мені подобаються ці курси та я надалі буду ходити туди.

Роман

Комп'ютерна Академія ШАГ це чудовий заклад для навчання програмування та загального розвитку дитини. Кваліфікований вчителі знаходять індивідуальний підхід до кожного свого студента. Рекомендуємо!

Инна Шепетило

Навчаюсь в Академії 4 місяці, курс напівстац., “Комп’ютерна графіка. Дизайн”. Поки всім задоволена — подача матеріалу подобається, навчатися цікаво і не нудно, технічне забезпечення влаштовує — можна займатися дома чи в приміщенні Академії. Є можливість навчатися онлайн чи офлайн. Аудиторії для навчання забезпечені всім необхідним — нічого не треба привозити з собою.
Раджу Академію тим, хто дійсно налаштований навчатися. Всім успіхів!

Наташа Савенкова

Хочу подякувати за цікавий формат навчання, який дуже подобається дітям. В Академії панує чудова атмосфера, яка об'єднує дітей за спільними інтересами. Це можливість для дитини не тільки навчитися основам програмування, графіки, анімації, але й розвинути пам'ять та логічне мислення.

Tetiana Murovana

Закінчую курс "Інтернет-маркетингу", навчалася півроку і мені дуже сподобалося)

Навчаємося, домашні завдання робимо. У кінці навчання дипломна робота.

Мені цікаво було систематизувати те, що я вже в університеті вчила і плюс нове отримати.

Викладачі дуже уважні, дають рекомендації, коментарі по домашнім роботам, багато цінної інформації)

У мене група була дуже дружня і я буду сумувати)

Марія Боліла

Навчаюсь в академії "ШАГ" і дуже задоволений! Вчителі вкладають душу в своїх студентів, заохочуючи навчатися і розвиватися у сфері ІТ. Діляться своїми враженнями і невдачами

Раджу усім, хто збирається вивчати ІТ!

Вчителі завжди допоможуть навіть поза навчанням якщо щось не зрозуміло.

Остапенко Даниил

Я навчаюсь в малій комп’ютерній академії ШАГ вже півроку.  Ми вивчаєм всі актуальні на сьогоднішній день  комп’ютерні програми.
Особливої уваги заслуговують викладачі (привіт школа ?), які не просто викладають новий матеріал, а роблять це якісно, доступно та професійно. Вони намагаються нас завжди зацікавити та підтримують дружню атмосферу в класі.

Максим Кобільник

Відмінний навчальний заклад. Вчителі стараются викладати матеріал чітко і зрозуміло так що не зрозуміти щось просто неможливо. Ще мені подобається система здачі домашнього завдання так як його можна здати протягом 10 днів.  В кінці навчання отримуємо сертифікат про те що ми пройшли навчання в комп'ютерній академії 'ШАГ' з оцінками за предмети. Навчальна частина дуже чуйна допомагають з усіх питань ще й  веселі особливо наш куратор) . 

Мирослав Артюхов

Дуже подобається навчання у академії, нереально цікаві теми, легке засвоєння матеріалу, приємні викладачі.

Ірина Кобилюх

Компьютерная Академия - это превосходное место для изучения компьютерных наук и развития навыков в сфере информационных технологий. Я полностью доволен своим опытом обучения здесь. Преподаватели профессионалы, обладающие глубокими знаниями и пониманием предмета. Они доступно объясняют сложные концепции и всегда готовы помочь. Учебный план хорошо структурирован и актуализирован, отражая последние тенденции в индустрии. Занятия в Компьютерной Академии интерактивны и практически ориентированы, что позволяет ученикам получать реальный опыт и навыки, необходимые для успешной карьеры в сфере IT. Кроме того, обстановка в академии поддерживает коллаборацию и обмен идеями между студентами, что способствует формированию ценных профессиональных связей. В целом, Компьютерная Академия предоставляет отличное образование и я рекомендую ее всем, кто хочет преуспеть в индустрии информационных технологий.Компьютерная Академия - это превосходное место для изучения компьютерных наук и развития навыков в сфере информационных технологий. Я полностью доволен своим опытом обучения здесь. Преподаватели профессионалы, обладающие глубокими знаниями и пониманием предмета. Они доступно объясняют сложные концепции и всегда готовы помочь. Учебный план хорошо структурирован и актуализирован, отражая последние тенденции в индустрии. 

Дима Шкарупа

Сын очень доволен занятиями в академии. Решили начать с летнего лагеря,теперь планируем записываться на пятилетнюю программу обучения,

Анна Сенич

Я, Владислав Цибульський, мені зараз п'ятнадцять років, але вже з дев’яти років почав цікавитися комп'ютерними технологіями. У 2017 році я вступив на навчання в Малу Комп’ютерну Академію IT Step (ШАГ), де навчався до 2022 року. Отримав диплом, а з ним і необхідні знання: створення сайтів Wix, веб – дизайну Junior (HTML&CSS), програмування PYTHON – Junior та PYTHON – Middle, PYTHON – Senior, розробка ігор тощо.

Вирішив продовжувати навчання в академії за фахом «Комп’ютерна графіка та дизайн». Першій місяць майже пройшов і я не розчарувався, що прийняв таке рішення.

Викладач пояснює всі моменти, які не зрозумілі, весь час підключається, допомагає, матеріал розкладає по паличкам. Ще хочу звернути увагу, що матеріал подається в доступній формі. Практичні заняття допомагають закріпити отриманні знання та дізнатися, наскільки я правильно зрозумів матеріал.

Також дуже важливим є те, що я можу в любий час моніторити свої досягнення та зайняте мною місце на даному етапі навчання.

Рекомендую всім бажаючим, хто мріє отримати знання з комп’ютерних технологій Академію IT STEP!

Владислав Цибульський

Огромное спасибо за знания, очень впечатляющие занятия, приятный коллектив, опытных учителей, человеческое отношение к студентам и родителям, индивидуальный подход к каждому студенту. Обучался очно и дистанционно. Отдельное спасибо всем преподавателям и работникам учебной части Академии за труд, терпение и знания, которые мы получили. Не смотря на трудное время в нашей стране мы прошли полный курс обучения и получили большие знания в сфере IT-технологий. Мне было очень приятно получать знания. Процветания, благодарных, послушных студентов, еще больше молодых и опытных учителей нашей любимой Академии ШАГ!

 

Саша Шкалаберда

Задоволені, що маємо можливість отримати знання в академії ШАГ! Кожен урок діти вивчають нові та цікаві теми, за свої старання та успіхи кожного разу вчитель ставить оцінку. Для стимулу та ще більшої зацікавленості існує магазин в якому потім дитина за набрані бали може собі щось купити. Професійно підібрані теми уроку та викладання. Вчитель спокійно пояснює матеріал і допомагає за необхідності. Класи оснащені новими компютерамита. Дитина ходить з цікавістю та задоволенням. В академії діє доступна та зручна система оплати, а також академія знаходиться в доступному розташуванні, в центрі міста. Вже після 4 занять дитина має немалий об`єм знань і радіє тому!

 

Анастасія Пригара

Всім організаторам і вожатим дякую за чудовий табір, за цікаву та плідну роботу. Доньці дуже сподобалося. Дякуємо за нових друзів та яскраві враження. Бажаю всім благополуччя та успіхів! Чудовий табір! Рекомендую всім!

Сніжана

Зірки зійшлися так, що вибір пав на ШАГ. Вже 2 місяці восьмирічна донька відвідує Школу і я бачу наступне: ій цікаво, вона чекає на заняття, все з більшим задоволенням робить практичні завдання дома, навчилася користуватися продуктами Google, робить презентації у Canva, користується пошуком и потроху стає більш впевненою при роботі. За відсутністю повноцінних уроків на цю тему в школі, це просто спасіння батьківських нервів ?

Мария Алексеенко

Чудовий заклад для бажаючих почати вивчати програмування на належному рівні. Рекомендую.

Олег Бодеко

У порівнянні з іншими навчальними закладами, в Комп'ютерній Академії IT Step програма навчання найбільш актуальна. Викладачі - практики з великим досвідом. Я знав, що освіта в Комп'ютерній Академії IT Step - це здорово, і під час навчання я в цьому переконався. Тут дають дуже істотні базові знання.

Тимофій Лавренюк

Для тих хто вирішив підкорити ІТ-індустрію, то вам сюди. Навіть якщо ви абсолютний новачок в ІТ. Підберіть цікавий для вас курс і мерщій. Запевняю вас, як той хто має досвід зі Step як в Україні так і за кордоном. Фахівці-практики нададуть реальні знання та ще й поділяться практичним досвідом і лайфхаками.

Oleg Kyiashko

Дитина дуже задоволена і самим навчанням, і системою навчання. Подобається сам підхід та наявність електронного щоденника, наявністю достатньої кількості навчальних матеріалів. Підхід до навчання - приклад для шкіл міста.

 

Олександр Шабалин

Жодного разу не пошкодувала про те що пішла навчатись в Академію IT STEP. Дуже якісний рівень знань можна отримати від викладачів. Також дуже класна система зворотнього зв'язку, завжди йдуть на зустріч, якщо виникають якісь труднощі. А ще дуже подобається контроль успішності і відвідування. Не вийде просто так пропустити заняття - обов'язково напишуть або зателефонують  і запитають про причину пропуску. ? Дякую велике всій команді IT STEP, що в такий важкий час повертаєте бажання творити щось гарне і прекрасне! ?

Наталія Гапон

Мене звуть Денис, я ходжу до академії вже трохи більше півроку і в мене вже склалася своя думка. Хочу сказати, що це місце в якому вас приймуть не залежно від ваших навичок роботи з комп'ютером. Викладачі ставляться з розумінням до кожного свого студента та завжди раді допомогти та підказати вам. Дуже тішить викладацький склад, який має почуття гумору і на заняттях просто не нудно. Також величезним плюсом є навчальний план, який охоплює величезну кількість інформації. В академії знайдуть підхід до будь-кого та завжди будуть вам раді. Всім дуже рекомендую Академію IT Step!

Денис Дитюк

Незважаючи на те, що я новий учень It Step і тільки починаю співпрацю з цією школою, можу сміливо запевнити вас, що тут працюють професіонали своєї справи. Так як моя робота тісно пов'язана з комунікацією, я можу оцінити індивідуальний підхід до кожного учня - що є не мало важливим у наші дні! Платформа з матеріалами та практичними завданнями захоплює продуманістю та комфортна у використанні !Так що емоції поки що тільки позитивні, радує чуйність робочого персоналу та викладачів, сподіваюся так і триватиме протягом усього навчального процесу!

Дмитро Осипенко

Мене звати Вова. Мені майже 12 років. Я ходжу в академію IT Step і мені вона подобається, бо там круто вчать, там кльовий викладацький склад, який завжди допоможе, хороші одногрупники, цікаві заняття і т.д. Я розповім історію, в якій я почав вчитися в Академії.

Мої Батьки прийшли на збори, а я на пробний урок, там дізнався про робототехніку. Там було дуже весело, а коли ми зібрали роботів, влаштували змагання, я відразу ж захотів піти туди на постійне навчання. І ось я почав сюди ходить і вже через 2 роки все ще ходжу туди, у мене є найкращий друг з яким я весь час у команді з робототехніки та на інших. Сподіваюся всім сподобається Академія IT Step і я його радитиму всім хто хоче навчитися програмування, робототехніки, малювання в Gimp, Photoshop і т.д.

Володимир Іванеко

Цікаво та доступно надається навчальний матеріал. Викладачі допомагають розібратись при виникненні питань. Навчання приносить радість.

 

Оксана Дука

Скажу так, хочеш нехочеш ми всі великі і малі ?залежні від телефонів?,компютерів?.... Комп"ютерна Академія ШАГ вміють як ніхто перетворити цю "залежність" в цікавий-розвивальний та рожважальний-дружньо-командний навчальний ІТ процес. Ми були на трьох заняттях сину ДужеДуже подобається???

Olesya Rushchak

Дякуємо Вам! ? Мені здається вам вдалося згуртувати відмінний дружній колектив! За звітами щоденним видно, що нашому загону нудьгувати не довелося! Ви круті! ?Ви були на одній цілком з хлопцями! ? Наш “перший табір” пройшов на Ура!

Ірина

Дитина займається в IT start, навчається із задоволенням, програма дуже цікава і насичена. Домашні завдання цікаві, син виконує самостійно, під час виконання з'являються нові ідеї, дитину неможливо відірвати від комп'ютера.  
Дуже гарні викладачі, матеріал подається доступно для розуміння дитини.
 Дуже задоволенні навчанням в комп'ютерній академії ШАГ. Рекомендую!

Марина Ткачук

Мій брат навчається в академії і для нього це найулюбленіші заняття. Навіть домашнє завдання він робить з великим задоволенням! Мені подобається, що тут завжди обирають актуальні теми, спосіб подачі матеріалу завжди спрямований на максимальне зацікавлення дитини, а програми, що тут використовуються, формують у дитини програмістичне мислення з його незвичною логікою і підходом до вирішення задач.

Viktoria Manokha

Чудова Академія, процес навчання динамічний та цікавий. Викладачі мають підхід до кожного студента, та допомагають при винекненні питань ))

Олександр Лось

Когда-то давно начал заниматься веб-разработкой. Со временем захотелось структурировать знания, но поскольку я тогда уже учился в колледже на другой специальности, я решил пойти учиться на вечерний стационар в Академию ШАГ. Обучение в ШАГе отличает то, что здесь нет ненужных предметов, которые отвлекают твое внимание. Ты можешь сфокусироваться на том, что тебе реально интересно.

Константин Згировский

В Академії ви отримуєте не тільки теоретичні знання, а й постійно застосовуєте їх на практиці. Для мене це стало визначальним фактором при вступі, і я рада, що інтуїція мене не підвела.

Iana Kushchenko

Мій син навчається в Компьютерній Академії ШАГ вже 10 семестрів. Йому подобається програма, викладачі, а також можливість подальшого власного розвитку та набуття професії у майбутньому. Поки що ми всім задоволені!

Valery Matsibora

Навчаюся тут 2 роки, чудові викладачі, дуже вразив новий ремонт будівлі, раджу всім приїхати та вчитися сюди, адже тут можна знайти нових друзів, отримати навички, а також цікаву та корисну інформацію. Приходячи додому, поспішаєш виконати уроки! Адже вони настільки захоплюючі, що хочеться закріпити пройдений матеріал, отримати заслужену оцінку та кристали, загалом, найкращий навчальний комп'ютерний заклад!!! ?

Анжей

Мені дуже сподобалась Академія ШАГ там я зустрів багато друзів та вивчив багато цікавого, всім рекомендую хоча б раз завітати в неї. Мені дуже подобаються викладачі тому що вони багато пояснюють та завжди допомагають скільки потрібно. Цікаві домашні роботи допоможуть розвинути навички роботи з різними програмами.На мою думку це ідеальне місце для того щоб поринути в світ ІТ технологій.Мені подобаються ці курси та я надалі буду ходити туди.

Роман

Комп'ютерна Академія ШАГ це чудовий заклад для навчання програмування та загального розвитку дитини. Кваліфікований вчителі знаходять індивідуальний підхід до кожного свого студента. Рекомендуємо!

Инна Шепетило

Навчаюсь в Академії 4 місяці, курс напівстац., “Комп’ютерна графіка. Дизайн”. Поки всім задоволена — подача матеріалу подобається, навчатися цікаво і не нудно, технічне забезпечення влаштовує — можна займатися дома чи в приміщенні Академії. Є можливість навчатися онлайн чи офлайн. Аудиторії для навчання забезпечені всім необхідним — нічого не треба привозити з собою.
Раджу Академію тим, хто дійсно налаштований навчатися. Всім успіхів!

Наташа Савенкова

Хочу подякувати за цікавий формат навчання, який дуже подобається дітям. В Академії панує чудова атмосфера, яка об'єднує дітей за спільними інтересами. Це можливість для дитини не тільки навчитися основам програмування, графіки, анімації, але й розвинути пам'ять та логічне мислення.

Tetiana Murovana

Закінчую курс "Інтернет-маркетингу", навчалася півроку і мені дуже сподобалося)

Навчаємося, домашні завдання робимо. У кінці навчання дипломна робота.

Мені цікаво було систематизувати те, що я вже в університеті вчила і плюс нове отримати.

Викладачі дуже уважні, дають рекомендації, коментарі по домашнім роботам, багато цінної інформації)

У мене група була дуже дружня і я буду сумувати)

Марія Боліла

Навчаюсь в академії "ШАГ" і дуже задоволений! Вчителі вкладають душу в своїх студентів, заохочуючи навчатися і розвиватися у сфері ІТ. Діляться своїми враженнями і невдачами

Раджу усім, хто збирається вивчати ІТ!

Вчителі завжди допоможуть навіть поза навчанням якщо щось не зрозуміло.

Остапенко Даниил

Я навчаюсь в малій комп’ютерній академії ШАГ вже півроку.  Ми вивчаєм всі актуальні на сьогоднішній день  комп’ютерні програми.
Особливої уваги заслуговують викладачі (привіт школа ?), які не просто викладають новий матеріал, а роблять це якісно, доступно та професійно. Вони намагаються нас завжди зацікавити та підтримують дружню атмосферу в класі.

Максим Кобільник

Відмінний навчальний заклад. Вчителі стараются викладати матеріал чітко і зрозуміло так що не зрозуміти щось просто неможливо. Ще мені подобається система здачі домашнього завдання так як його можна здати протягом 10 днів.  В кінці навчання отримуємо сертифікат про те що ми пройшли навчання в комп'ютерній академії 'ШАГ' з оцінками за предмети. Навчальна частина дуже чуйна допомагають з усіх питань ще й  веселі особливо наш куратор) . 

Мирослав Артюхов

Дуже подобається навчання у академії, нереально цікаві теми, легке засвоєння матеріалу, приємні викладачі.

Ірина Кобилюх

Поширені запитання

Який документ/сертифікат я отримаю після закінчення Академії?

Після закінчення навчання студенти одержують міжнародний диплом Комп'ютерної Академії IT Step.

Якщо немає комп'ютера вдома, чи можу я займатися в Академії?

Так, ви можете займатися в Комп'ютерній Академії, наші навчальні аудиторії доступні за графіком роботи філії.

Які документи потрібно мати для вступу?

Для укладання договору вам знадобиться паспорт замовника віком від 18 років, оплата в залежності від форми навчання та обраного графіка платежів.

Чи можна навчатись онлайн?

Якщо вас цікавить дистанційне навчання, Комп'ютерна Академія запустила онлайн платформу, де ви можете проходити навчання повністю онлайн.

Хто може вчитися, чи є якісь обмеження за віком чи знаннями?

На спеціалізованих курсах може навчатися будь-яка людина віком від 15 років, незалежно від базової освіти. Жодних іспитів та тестів при вступі складати не потрібно.

Як оплатити курс?

Сплатити можна через сайт за допомогою банківської картки або залишити заявку на навчання, і менеджер надішле вам рахунок.

Увага!

Триває набір до Малої Комп'ютерної Академії! Встигніть записатись в групу!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Privacy policy