Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Як потрапити в IT? ТОП-5 порад

Програмування сьогодні, це образ мислення і навіть стиль життя. Програмування - це пояснення машинам і пристроям їх дій. Подивіться навкруги - навколо нас комп'ютери і електронні пристрої. Після того, як програміст пояснить машині, що робити і як працювати, GoogleMaps і 2gis допоможуть зорієнтуватися на місцевості, Trip Advisor порадить, куди поїхати, а Uber покаже таксі до порогу.

Для тих, хто готовий створювати інноваційні продукти і хоче працювати в ІТ, а також для тих, хто вважає, що за інноваціями і технологіями майбутнє, свитчеров з інших галузей пропонуємо план дій.

 

Крок № 1

Здобути освіту: почати мислити алгоритмами і вивчити популярні мови програмування. Для світчера* в ІТ - знайти підходящі курси з хорошою програмою і викладачами-практиками.

Коли диплом отриманий, це зовсім не означає, що вчитися більше не потрібно. У будь-якому випадку доведеться вдосконалюватися, розвиватися, рости професійно, вивчати нові технології, хоча б цікавитися тим, що відбувається в галузі і бути в курсі подій.

 

Крок № 2

Практикуватися та витрачати багато годин на практику потрібно всім, хто хоче стати розробником і програмістом. Вчитися і практикуватися паралельно - основний принцип ефективного навчання.

Участь в проектах, старапах, хакатонах і конкурсах - основа розвитку та отримання бажаного досвіду роботи.

 

Крок № 3

Вчити англійську мову. Вся документація до нових технологій з'являється англійською. Відповідно, тут працює наступний принцип: хто перший прочитає - той і молодець. Хто не зміг прочитати і чекає переклад, може сильно відстати і не бути в тренді. До того ж багато якісної літератури з програмування ще не перевели, і найближчим часом видавництва не впораються з таким завданням, тому частина знань і порад можуть пройти повз. Аутсорс-компанії орієнтовані на західний ринок, ну а там ніхто не буде підлаштовуватися під вашу рідну мову. Хочете велике замовлення - вчіться розмовляти англійською.

 

Крок № 4

Розвивати аналітичні здібності. Вони стануть в нагоді під час роботи. Бачити трохи більше, ніж частина коду, і задуматися про користувачів, замовників, використовувані технології та покращувати продукт. Особливо, аналітичні здібності цінуються при просуванні по кар'єрних сходах.

 

Крок № 5

В ІТ-компаніях потрібні люди з палаючими очима та захопленням технологіями. Покажіть свою проактивність: пропонуйте нові підходи, робіть і відповідайте за свої дії. Відповідальність цінується окремо і дуже високо.

 

Усіх цікавить, які проблеми під силу вирішувати програмістові, а його минулий досвід мало цікавий. Обдумали усі можливі варіанти і вирішили, що хочете стати розробником, тоді чекаємо на курсі Розробки програмного забезпечення в Комп'ютерній Академії ШАГ.

Хочеш навчитися програмуванню? Приходь до нас: https://chernigov.itstep.org/programmer

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація